Види і застосування щебеню

У нашій компанії налагоджений продаж щебеню різних видів і фракцій (максимально допустимого розміру зерна). Залежно від походження матеріал ділять на такі види:

  • гравійний – щебінь, вироблений дробленням скельних і кар’єрних порід (існує гравій натурального походження – дрібні річкові камінці, здобуті в руслах річок);
  • вапняковий – недорогий матеріал, що отримується переробкою осадових гірських порід, подрібнюється і проходить хімічну обробку для підвищення стійкості до різких коливань температури;
  • гранітний – найбільш морозостійкий щебінь, вироблений дробленням твердих порід (гравію, валунів і т.д.).

Гранітний щебінь затребуван переважно в цивільному будівництві зважаючи на низькі показники радіоактивності. Матеріал підходить для проведення фундаментних робіт, виготовлення залізобетонних виробів, будівництва доріг з середньовисокі експлуатаційним навантаженням.

Вапняковий (доломітовий) щебінь застосовують у поліграфічній промисловості, при виготовленні вапна і бетону, облаштуванні систем дренажу й водовідведення. Низька міцність не дозволяє застосовувати матеріал в будівництві доріг, але його активно використовують для приготування будівельних розчинів. Це обумовлено хорошими показниками площинності і лещадністю (процентного вмісту голчастих і пластинчастих частинок – до 10%). Суміш з використанням кубоподібного вапнякового щебеню містить мінімум пустот, завдяки чому досягається економія сполучного розчину.

Де купити щебінку?
У нашій компанії ви можете замовити щебінь з доставкою, видобутий на найбільших гранітних родовищах Волині: у Ковелі, Луцьку, Ратно. Гранітний щебінь міцний, вологостійкий, морозостійкий, тому його застосовують для будівництва великих автомагістралей, виробництва бетону високих марок (М400 – М600 з щільністю до 2500 кг / куб. М). Після полірування гранітний щебінь використовують як декоративного оздоблювального матеріалу, що обумовлено різноманітністю натуральних відтінків – від рожевого до червоного, від сірого до чорного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!
Scroll Up